Про колегію

«Столична колегія адвокатів» на конкурсній основі проводить прийом адвокатів у члени колегії. Умови проведення конкурсу дізнавайтесь за телефоном (044) 278-55-63.

Столична колегія адвокатів - це об'єднання професійних адвокатів в місті Києві засноване в 1994 році, з метою надання кваліфікованої юридичної допомоги українським і іноземним компаніям усіх форм власності та фізичним особам.

Здійснюємо нашу роботу на підставі захисту прав наших клієнтів у всіх судових інстанціях.

Звернувшись до нас, Ви зможете розраховувати на наш високий професійний рівень, кваліфікованість і можливість прийняття правильної правової позиції в довірених нам для Вашого захисту справах.

Захистимо Вас від труднощів правової ситуації в Україні.

Допоможемо в прийнятті оптимальних рішень.

Своєчасно попередимо всі ускладнення і проблеми.

Допоможемо відстояти Ваші права.

Ми хочемо, щоб кожен клієнт, який звернувся до нас, залишився задоволений результатом нашої співпраці.

Колегія будує свої відносини з клієнтами на принципах професіоналізму, конфіденційності та взаємної довіри. Адвокати суворо зберігають довірені їм таємниці, не тільки з огляду на стиль роботи, але і в силу присяги адвоката згідно Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Спеціалізація Колегії включає широке коло питань, які вимагають зважених рішень, значного досвіду та особистого професіоналізму адвокатів.

Якщо Ви ще не забезпечені юридичною допомогою, ми раді надати її Вам! Завжди готові до співпраці з юридичними, фізичними та іноземними особами, які звернулися до Столичної колегії адвокатів.

З повагою,

Хурсевич Василь Анатолійович
Президент Столичної колегії адвокатів


сайт создан компанией изготовить сайт