Про компанію

«Столична колегія адвокатів» - юридична компанія, яка об’єднала професіоналів найвищого рівня, що мають за мету забезпечити клієнтам конкурентну перевагу завдяки глибокому знанню власної справи та законів задля вирішення будь-яких спорів чи ділових проблем.

Починаючи співпрацю з клієнтом, ми ретельно вивчаємо його бізнес, аби запропонувати найефективніші рішення та подбати про репутацію.

 

Ми - надійний партнер та професійний радник!


Наші переваги

  • Інновації:
1

світ змінюється і ми разом з ним. Для ефективного вирішення юридичних питань традиційного підходу вже замало. Ми виступаємо за впровадження сучасних інформаційних технологій та інноваційних рішень у сфері правових послуг.


  • Сильна команда:
2

запорука нашого успіху – команда найкращих професіоналів, відданих своїй справі. Ми віримо у силу та єдність команди, а не окремих людей, тому для досягнення успіху та надання комплексних рішень, ми об’єднали адвокатів різної спеціалізації з великим практичним досвідом.


  • Прозорість та чесність:
3

ми дбаємо про репутацію, завжди дотримуємось принципів прозорості та чесності у веденні бізнесу. Неухильне дотримання вимог чинного законодавства та захист конфіденційних даних клієнтів – основа нашої діяльності.


  • Комплексні рішення:
4

ми використовуємо комплексний підхід у своїй роботі, щоб наші клієнти отримали послуги найвищої якості.

Наш підхід

Наші клієнти – не просто замовники послуг, це, насамперед, наші партнери. Ми незмінно надаємо послуги найвищої якості та постійно слідкуємо за найкращими міжнародними практиками, аби запровадити їх у своїй діяльності. Супроводжуємо клієнта 24/7 з моменту першої зустрічі до повного завершення справи.

134 успішно завершених судових процесів
6 професіоналів у команді
995 надано професійних порад
25 років на ринку юридичних послуг
Цифри та факти
Контакти

Нам важливо отримати від вас зворотний зв’язок за результатами нашої співпраці. Будь ласка, заповніть форму нижче:

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙