Неправильно заповнена та невчасно подана Е-декларація може не лише негативно вплинути на репутацію, а й призвести до тривалих та досить неприємних наслідків, таких як притягнення до кримінальної відповідальності та конфіскація майна. Як свідчить практика деклараційних кампаній останніх років, в більшості випадків невірні та неповні дані в деклараціях – не злий умисел декларанта, а його помилки та неуважність, оскільки  заповнення декларації – складна задача, що часто потребує спеціальних знань та досвіду.

Команда «Столичної колегії адвокатів»  має глибокі знання українського антикорупційного законодавства,  значний досвід у визначенні та оцінці ризиків клієнтів, і представництві та захисті інтересів у спеціально уповноважених антикорупційних органах.

Наші експерти надають різносторонні персоналізовані консультації та роз’яснення з питань заповнення Е-декларацій, проведення перевірок НАЗК, врегулювання конфлікту інтересів, та аналізу антикорупційного законодавства. Ми готові надати професійну допомогу та всю необхідну підтримку як на стадії проведення перевірок, так і у випадках притягнення до відповідальності за корупційні та пов’язані з ними правопорушення.