Успішний вихід бізнесу на міжнародний рівень супроводжується додатковими ризиками. Адже існують вимоги міжнародних правових актів та договорів, знання яких вкрай необхідне для вдалого старту. Ми допоможемо вам побудувати правильний формат бізнес-взаємин з суб’єктами господарювання інших країн та cкоординуємо комплексні процедурні питання.

Надаємо підтримку при оформленні всіх необхідних дозвільних документів у сфері ЗЕД, проконсультуємо з приводу митного регулювання та податкового навантаження. В нашій компетенції - надання правової експертизи ЗЕД-контрактів на предмет відповідності нормам міжнародного та вітчизняного законодавства, розробка і складання контрактів, консультації та представництво інтересів у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.

Пропонуємо юридичну підтримку з повним спектром послуг та представництво в міжнародних судах на всіх стадіях процесу із залученням до співпраці іноземних колег та радників. Допомагаємо розробити комплексну стратегію для задоволення потреб і цілей, а також захисту ваших прав та інтересів.

Коли можливості позитивного вирішення кейсу на рівні національного судочинства вичерпано, ми застосовуємо інструменти захисту в міжнародних інстанціях і досягаємо бажаного для клієнта результату. Команда «Столичної колегії адвокатів» має у своєму арсеналі численні позитивні рішення Європейського суду з прав людини.