Удосконалення інструментів фіскальної політики, забезпечення прозорості та ефективності митних процедур  все ще залишаються найболючішими питаннями для бізнесу. 

Наша експертиза у сфері податкового та митного права охоплює широкий спектр проблем, які виникають під час здійснення підприємницької діяльності в Україні. Ви можете розраховувати на нас у питаннях, пов’язаних з правовим аналізом, оскарженням дій та рішень фіскальних органів. Здійснюємо повний супровід митних та податкових перевірок, а також юридичний супровід фіскальних спорів в адміністративному та судовому порядку. Ми також надаємо правову допомогу у кримінальних провадженнях щодо порушення податкового законодавства. Робимо все можливе, щоб забезпечити нашим клієнтам стабільність у нестабільному бізнес середовищі та мінімізувати можливі втрати компанії, коли вона є стороною податкового спору.  

Команда «Столичної колегії адвокатів» має необхідний досвід і ресурси, що дозволяють якомога ефективніше вирішити будь-який податковий чи митний кейс – від початку перевірки до представництва інтересів клієнта в судах усіх інстанцій.