Ми щоденно стаємо учасниками цивільних, сімейних, господарських, трудових, житлових та інших правовідносин. Часто така взаємодія призводить до виникнення конфліктів, які не вдається врегулювати мирно. Приймаючи рішення відстоювати свої приватні права та інтереси, кожний має усвідомлювати необхідність отримання кваліфікованої юридичної підтримки. 

Команда «Столичної колегії адвокатів» особливу увагу приділяє наданню нашим клієнтам послуг найвищої якості у процесі врегулювання приватних конфліктів, використовуючи при цьому найдієвіші прийоми вирішення спорів. Це одна з ключових сфер, в якій ми можемо бути особливо корисними, враховуючи широкий досвід та спеціальні знання.

Наші юристи готові надати професійну допомогу у захисті ваших приватних прав та інтересів, здійснити належну правову оцінку кейсу, кваліфіковано сформулювати вимоги до інших учасників спору,  підготувати та оформити необхідні документи відповідно до норм матеріального та процесуального права, наполегливо і професійно відстоювати позицію клієнта у спорі.

Ми будемо надійною опорою в отриманні успішного результату як на стадії позасудового врегулювання приватно-правового спору, так і  при його вирішенні в судовому порядку з подальшим контролем виконання рішення суду.